1. »
  2. Про нас

Про нас

Місія компанії

Сприяння конкурентоспроможності наших клієнтів за рахунок пропозиції продукції, адаптованої до ринкових умов.

Заснована компанія

Ми запустили виробництво спецій та харчових добавок, а також уклали договори з найбільшими підприємствами.

2004 рік

Розпочали оптову торгівлю на внутрішньому ринку України, сформували базу постійних клієнтів.

2005 рік

Почали працювати з надійними постачальниками харчової сировини з Китаю, вийшли на міжнародний ринок та почали експорт нашої продукції до країн СНД, імпортували продукцію в Україну та суттєво розшили наш асортимент.

2010 рік

Поставляємо харчові добавки із Естонії. Постійно розширюємо асортимент спецій, сумішей спецій, приправ та іншої продукції.

2014 рік

Одні з перших імпортерів натуральних вегетаріаських продуктів з Китаю: сушених грибів, соєвої спаржі ФУЧЖУ, морських водоростей та ін.

2018 рік

Почали виробництво соєвого соусу, маринадів та інших. Вийшли на міжнародний ринок, експортуємо продукцію до країн СНД.

2019 рік

Імпортуємо з Індії сушені овочі та спеції високої якості на постійній основі для переробних харчових підприємств України. Збудували своє виробництво, на якому впроваджено систему безпеки продуктів НАССР.

2020 рік

Розширили асортимент з імпорту спецій із В'єтнаму, та інших інгредієнтів з Китаю.

2023 рік.

Серед наших постійних клієнтів є виробники соусів, м'ясних та рибних напівфабрикатів, рибопереробні підприємства, заклади громадського харчування, торгові точки, супермаркети та ін. Наша компанія здійснює продаж товарів у сфері В2В. Добросовісне та професійне обслуговування наших клієнтів, постачання професійних рішень у галузі харчових технологій – це принципи нашої повсякденної роботи. Ми завжди відкриті для нових можливостей. Згідно з останніми трендами на ринку — працюємо в такий спосіб, щоб клієнт з нашою допомогою був конкурентоспроможним.

Сьогодні

Прокрутить вверх